Mladi v Nemčiji bolj bogati kot pred krizo!

germany

Na portalu BrezCenzure.si poročajo, da so mladi Nemci, stari od 13 do 24 let, imajo več denarja kot doslej, saj imajo mesečno povprečno na razpolago 475 evrov. Študija Inštituta za mladinske raziskave iz Münchna kaže, da bodo letos Nemci iz omenjene starostne skupine posedovali dobrih 62 milijard evrov, kar je za 10 milijard več kot leta 2011.

Strokovnjaki na inštitutu so kot glavni razlog za tovrstno bogastvo navedli dejstvo, da mladi med 18 in 24 letom zaslužijo veliko več kot v preteklosti in v povprečju mesečno razpolagajo z 820 evri. Tisti mladi, ki se nahajajo v starostni skupini od 13 do 18 let, pa več denarja dobijo od svojih staršev, v povprečju pa mesečno razpolagajo s 152 evri.


Milijarder Zuckerberg ne pušča napitnin? Saj mu ni treba …

Največ denarja mladi namenijo za avtomobile, obleke, sladkarije, cigarete, mobilne telefone, vstopnice za oglede filmskih predstav in koncerte. Vsak mladi Nemec pa ima v povprečju prihranjenih tudi 2.430 evrov, kar je mimogrede 2,5-kratnik slovenske povprečne mesečne plače.

NE PREZRITE:


KLUB FINANČNIH TRGOV: Včlani se in prihrani

Klub Finančni Trgi nudi članom veliko prednosti. Nižje cene storitev podjetja Finančni Trgi, brezplačni telefonski posvet in svetovanje v živo.

Prijavi se čim prej in izkoristi posebno ugodnost …

Oddajte svoj komentar

Obveščaj me o novih komentarjih na e-mail. Naročite se tukaj, ne da bi oddali komentar.

Izvedba (• Dotkomp

Kviz