Finančni trgi

Zaposlitev

OGLAS ZA DELO: Tržnik vzajemnih skladov (m/ž)

Portal Finančni trgi v svoje vrste vabi vse, ki si želijo delati v dinamičnem, kreativnem, mladem in ambicioznem timu.

Portal Finančni trgi so spletni center finančnega dogajanja in storitev v Sloveniji, namenjen vsem, ki želijo na enem mestu pridobiti aktualne finančno-naložbene informacije, strokovna mnenja in dostop do različnih finančnih produktov. Ravno zato razpisujemo:

- delovno mesto na področju trženja vzajemnih skladov

Pričakujemo:

- licenco za trženje vzajemnih skladov,
- vsaj eno leto delovnih izkušenj iz finančnega svetovanja ali s področja bančništva,

- komunikativnost in urejenost,

- veselje do dela s strankami in prodaje,

- poznavanje osnovnih računalniških programov,

- izpit B kategorije.

Vaše naloge bodo:

- prodaja točk vzajemnih skladov, investicijskih kuponov

- skrb za stranke in njihovo informiranje,

- podpora marketinškim aktivnostim družbe,

- postati ključni del naše prodajne mreže.

Ponujamo vam privlačno in razgibano delovno okolje, samostojnost in priložnost, da v celoti izkoristite svoj potencial ter stimulativno nagrajevanje v skladu z doseženimi rezultati.

Prednost imajo kandidati, ki:

  • jih zanima področje financ in imajo izkušnje na tem področju
  • imajo s.p.
  • imajo lasten prevoz in izpit B kategorije,
  • so pripravljeni na učenje in mentorstvo,
  • so vztrajni pri zaključevanju prodaje,
  • Imajo razvite sposobnosti prepričevanja in vplivanja;
  • so pozitivno naravnani in učinkoviti;

Delo je dobro plačano z možnostjo dodatne stimulacije (nagradni bonus).

Novim sodelavcem nudimo:

- delo z mladim kolektivom (povprečna starost je 29.let),

- priložnost za razvoj kariere, saj iščemo prve prodajnike, ki bodo kasneje lahko postali vodje prodajnikov,

- samostojno razporejanje sestankov in delovnega časa,

- v začetku za prvih nekaj sestankov tudi pomoč direktorja, ki gre z vami na sestanek,

- pridobivanje komunikacijskih sposobnosti in učenje od "mojstrov prodaje"

-delo po konceptu iz tujine, ki ima izredno dober odziv.

Pridružite se nam in nam pomagajte doseči zastavljene cilje.

Svoj življenjepis/CV pošljite na spodnji kontakt: zaposlitev@financnitrgi.com

Nova finančna revija ALFA

Naročite se na najbolj informativen tromesečnik za finančne navdušence!

Naročnina na revijo

Prodajne lokacije

Za oglaševalce